مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت

مزوتراپی چیست ؟ مزوتراپی کلمه ای است که امروزه بسیار در بین مردم عنوان شده است . اما به راستی شما می داند با کمک مزوتراپی می توان چه نتایجی را به دست آورد ؟ مزوتراپی یک روش کمک درمانی برای مواردی همچون ،تقویت و رویش مو ،جوانسازی ،از بین بردن  چربی در مناطقی مانند معده، ران، باسن ، پاها، بازوها و صورت ، از بین بردن سلولیت ،چروک ها و خطوط را محو  می کند ،پوست های شل و افتاده را سفت و فرم می دهد  و سبب روشن سازی پوست می گردد . بهتر است قبل از اقدام به استفاده از روش های درمانی و زیبایی اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید . تکنیکی که با کمک آن دارو های مورد نیاز برای حصول به درمانی خاص در یک نقطه از بدن مورد استفاده قرار می گیرد،مزوتراپی گویند  .یکی از کاربرد مهم در مزوتراپی در این است که می توان از این روش به منظور درمانی نیز استفاده کرد .

مزوتراپی صورت

روش کار در مزوتراپی

در طی مزوتراپی دارو مستقیما به منطقه ای  که نیاز به درمان خاص دارد تزریق می شود . مزوتراپی های مختلفی در زمینه زیبایی پوست و مو وجود دارد . مزو در جهت جوانسازی پوست ،مزوتراپی به منظور برطرف کردن لک و تیرگی پوست ،مزوتراپی به منظور از بین بردن تیرگی دور چشم، مزوتراپی به منظور رشد مو ها،مزوتراپی برای از بین بردن سلولیت در نواحی از بدن که چربی در آن ناحیه وجود دارد .

روش مزوتراپی یک روش کاملا پزشکی است و لازم است زیر نظر متخصین و در کلینیک های زیبایی انجام شود . زیرا می تواند نتیجه بر عکس برای فرد به جای بگذارد .

از بین بردن تیرگی دور چشم با کمک مزوتراپی

یکی از دغدغه های بیشتر افراد هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی صدف تیرگی دور چشم است .مزوتراپی در این روش می تواند نتایج بسیار خوبی از خود به جای بگذارد . اما نکته ای  که در این جا مدنظر است این است که تیرگی دور چشم  هم می تواند به دلیل اختلالت ژنتیکی ،کم خونی ، اختلالات تیروئید و سایر اختلالات بدن مرتبط باشد و یک نشانه در فرد محسوب گردد ،در نتیجه لازم است تا بعد از بررسی تمام این موارد برای درمان اقدامات لازم انجام شود ،مزوتراپی برای از بین بردن تیرگی دور چشم می تواند یک روش موثر و تضمینی در این مورد باشد .

در کلینیک زیبایی در اهواز تمام خدمات جوانسازی و زیبایی پوست با بالترین کیفیت انجام می شود ،شما می تواندی برای مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید :۰۶۱-۳۳۹۲۰۴۹۹

درمان ریزش موهای سر با کمک مزوتراپی

درمان ریزش مو های سر با استفاده از مزوتراپی ،یکی از روش های پر طرفدار می باشد که در بین افراد کاربرد دارد . تزریق دارو ها دقیقا در نایحه مجاور فولیکول مو می تواند سبب تقویت مو و کاهش ریزش موهای سر گردد ،لازم به ذکر است که این روش از نازکی موهای سر نیز جلوگیری می کند .

این روش معمولا تک جلسه ای نمی باشد ،حداقل تعداد جلسلت چهار جلسه می باشد ،در این جلسات نوع دارو استفاده شده و تکنیک تزریق و در آخر پاسخ افراد به این روش کمک درمانی متفاوت است . میانگین زمان پاسخ دهی به این روش در حدو سه ماه می باشد ،بعضی از افراد سریعتر و برخی دیگر دیرتر به این روش پاسخ می دهند . تقریبا می توان گفت مزوتراپی هیچ گونه عارضه ای با خود همراه ندارد تنها عارضه ای که ممکن است در برخی افراد و به ندرت دیده شود آلرژی های پوستی است که بسته به نوع دارو های مورد استفاده برای بیمار می باشد .

نکته ای که در این روش نیاز به توجه دارد تنوع داروی مورد استفاده است . با توجه به تعدد دارو ها و تقلبی بودن آن ها در بازرا بیماران باید توجه داشته باشند که آیا داروی مورد استفاده دارای تاییدیه می باشد یا خیر .در کلینیک زیبایی در اهواز تمام دارو های تایید شده مورد استفاده قرار می گیرد و این تضمین به بیمار داده می شود که بدون وجود هیچ گونه عوارضی درمان برای آن ها انجام شود .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی در اهواز

پاسخ

چهار + 4 =