لاغری با مزوتراپی

لاغری با مزوتراپی

شما هم به دنبال راهکار خوب برای تناسب اندام و کاهش وزن خود هستید ؟ آیا تنها رژیم غذایی می تواند نتیجه بخش باشد ؟ به طور حتم تمام افرادی که دچار اضافه وزن هستند ،به طور پیوسته به دنبال راهکار های مناسب و نتیجه بخش برای داشتن اندامی ایده ال می باشند . در این مقاله روشی مناسب و نتیجه بخش را به شما معرفی می کنیم تا با کمک آن بتوانید به اندام ایده آل خود برسید .

کلینیک زیبایی در اهواز روشی به نام مزوتراپی را به شما معرفی می کند . مزوتراپی بدن ،یک روش بسیار کاربردی در لاغری موضعی بدن می باشد ،در طی این روش با کاهش سلول های چربی و تزریق دارو در دوز های کوچک به منطقه مورد نظر فرد می توان به اندام مورد نظر خود برسید  .

لاغری با مزوتراپی

لاغری با مزوتراپی

مزوتراپی چیست ؟

می توان گفت مزوتراپی یک روش درمانی است که بر  اساس تزریق دارو به بخش داخلی بدن استفاده می شود،داروهایی که در طی مزوتراپی تزریق می شود سبب بهبود در گردش خون و سیستم لنفاوی می گردد  در نتیجه امر سوخت و ساز چربی  درون سلولی شتاب می گیرد . لازم به ذکر است که درطی مزوتراپی لازم است تا تزریق به زیر پوست انجام شود . با افزایش سوخت و ساز ، تعداد سلول های چربی در بافت چربی زیر جلدی کاهش می یابد  و با آزاد شدن اسید های چرب ، سبب لاغری اندام در فرد می گردد .

کاربرد مزوتراپی

معمولا مزوتراپی به منظور  خلاص شدن از سلولیت ها  و چربی های خفیف زیر پوست استفاده می شود اما گاهی اوقات برای کاهش و تسکین پوست در ناحیه دست، گردن و دیگر مناطق بدن نیز استفاده می شود. در بعضی موارد، مزوتراپی نیز برای درمان ریزش مو و ترویج کاهش وزن استفاده می شود. ایده استفاده مزوتراپی در کاهش وزن این است که با کمک محلول تزریقی ،چربی را حل می کند.

در کلینیک زیبایی در اهواز تمام خدمات لاغری و،جوانسازی و زیبایی پوست با بالاترین کیفیت انجام می شود ،شما می تواندی برای مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید :۰۶۱-۳۳۹۲۰۴۹۹

مزوتراپی در روش های مختلف کاربرد دارد،از جمله :

  • به منظور جلوگیری از ریزش مو
  • به منظور لاغری های محلی
  • حذف سلولیت ها
  • از بین بردن ترک های پوست که به دلیل بارداری بر روی پوست ایجاد شده است

آیا انجام مزوتراپی محدودیت دارد ؟

بیشتر افراد هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی صدف در اهواز این سوال را می پرسند که آیا انجام مزوتراپی ممکن است در فردی منع باشد ؟ باید گفت انجام مزوتراپی در افرادی که دچار بیماری هایی از جمله ،دیابت ،نارسایی قلب ،نارسایی کلیوی  وهمچنین زنان باردار  توصیه نمی شود و بهتر است برای  لاغری از سایر روش های درمانی استفاده کنند .

از مزوتراپی در چه مناطقی از بدن می توان استفاده کرد ؟

مزوتراپی در تمام نواحی بدن قابل استفاده است  در تمام نواحی از جمله مزوتراپی صورت ،  پاها ،دست ها ،شکم ،پهلو ها ،باسن و… مزوتراپی می تواند مفید واقع شود .

تعداد جلسات مورد نیاز در مزوتراپی

تعداد جلسات در هر فرد می تواند متفاوت باشد ،به طور کلی نمی توان برای آن تعداد جلسات مشخصی را تخمین زد زیرا در هر فرد با توجه به شرایط وضعیت بیمار تفاوت دارد ،اما تعداد جلسات به طور میانگین برای این افراد در حدود ۸ تا ۱۰ جلسه می باشد . در طول این جلسات به منظور مزوتراپی بدن حداقل زمانی که مورد نیاز است بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است این زمان بستگی به ناحیه از بدن  که تحت مزوتراپی قرار می گیرد نیز  دارد. جلسه بعدی مزوتراپی لازم است هر یک ماه یکبار  انجام شود در طول این زمان هم تمام شرایط بیمار مورد بررسی قرار بگیرد .

مراقبت های لازم بعد از مزوتراپی

بعد از مزوتراپی نیاز به مراقبت های خاصی نیست  و فرد می  تواند به زندگی روز مره خود ادامه دهد . تنها لازم است در طول جلسات مزوتراپی  از حمام آفتاب و سولاریم اجتناب شود .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی در اهواز

پاسخ

یک + دو =