لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

برخی از دفورمیتی های ناحیه تناسلی نظیر لابیاهای بزرگ ، افتاده ، چین و چروک بیش از حد لابیاها ، نامتقارنی لابیاها باعث می شود که شخص نه تنها از بدن خود ناراضی باشد ، بلکه رابطه جنسی را در برخی از مواقع با مشکل روبرو می کند .

اما برای حل این مشکل چکار باید کرد ؟

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی علاوه بر روش جراحی برای کاهش سایز لابیاها ، لیزر مونالیزا در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

لابیاپلاستی با لیزر

با کمک لیزر مونالیزا می توان بخش های اضافه لابیاها را برداشت ، همچنین برای از بین بردن چین و چروک لابیاها می توان از تزریق چربی به واژن استفاده کرد .

خوشبختانه لابیاپلاستی با لیزر یک روش کم تهاجمی است ، در این روش مدت زمان عمل نسبت به لابیاپلاستی با جراحی کمتر است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، با انجام بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی نه تنها در این جراحی تخصص و تبحر دارند بلکه با شرکت در کنگره های مختلف بین المللی که در زمینه جراحی زیبایی واژن برگزار می شود ، تمامی روش های که به کار می گیرند کاملا به روز و مطابق علم روز دنیا است .

مزایای عمل لابیاپلاستی با لیزر

  • معمولا لابیاپلاستی با لیزر نسبت به لابیاپلاستی با جراحی دوران نقاهت کمتری دارد .
  • لابیاپلاستی با لیزر دارای زخم کمتری است .
  • لابیاپلاستی با لیزر با درد و ورم کمتری همراه است
  • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیاز به روند بهبودی کمتری دارد و شخص سریع تر می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد .

آیا کلیتوریس هم با لیزر قابل جراحی است ؟

در ابتدا باید بیان کنیم که کلیتوریس یکی از نقاط بسیار حساس می باشد که حتما جراح زیبایی زنان باید به آناتومی بدن کاملا آشنا باشد ، اگر جراح تخصص نداشته باشد ممکن است به این بخش آسیب بزند در نتیجه شخص پس از جراحی با کاهش میل جنسی روبرو می شود .

بله می توان کلاهک کلیتوریس را هم با لیزر جراحی کرد ، زیرا از لیزر CO2 استفاده می شود ، در نتیجه شخص با خونریزی روبرو نمی شود .

در خصوص عوارض لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا خیلی از مراجعه کنندگان سوال دارند که ذیل به بیان آن می پردازیم :

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

در برخی از موارد التهاب ، عفونت ممکن است رخ بدهد ، که پس از مدت زمان کوتاهی از بین می رود ، معمولا برای کاهش التهاب استفاده از کمپرس توصیه می شود و مصرف آب آناناس و انواع ویتامین C ، همچنین مصرف غذاهای فست فود باید کاهش یابد .

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

تمام خانم ها در ابتدا با ورود به مطب در رابطه با هزینه لابیاپلاستی سوال های متعددی می پرسند و در کامنت ها و دایرکت اینستاگرام بیشتر سوالات در رابطه با همین مسئله است که نشان دهنده دغدغه اصلی مراجعه کنندگان می باشد . خوب اما جواب سوال این است شما حتما در ابتدا باید به مطب مراجعه کنید و توسط پزشک مربوطه معاینه شوید تا مشکلاتی که در لابیاهای شما وجود دارد مشخص شود . چه بسا در همین معاینه اولیه شاید مشخص شود که فرد گزینه مناسبی برای لابیاپلاستی با لیزر نیست و حتما باید جراحی صورت بگیرد  و یا اینکه علاوه بر لابیا کلیتوریس نیز نیاز به جراحی دارد.

آیا بیمه هزینه لابیاپلاستی را می پردازد؟

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی پلاستیک برای آلت تناسلی می باشد و بیمه این هزینه را تقبل نمی کند .

پاسخ

7 + 19 =