اولتراسوند کویتیشن

اولتراسوند کویتیشن

کویتیشن بهتر است یا کرایولیپولیز ؟ آیا کویتیشن عوارضی با خود همراه دارد ؟ داشتن اندامی ایده ال در حقیقت آرزوی هر فردی است . بیشتر افراد حتی با استفاده از رژیم های سخت و طاقت فرسا نمی توانند کاهش وزن داشته باشند ،دراینجا یکی از روش های لاغری با استفاده از دستگاه اولتراسوند کویتیشن  را بیان می کنیم . اگر شما هم خواهان اندامی ایده ال هستید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

در طی این  روش درمان تنها در ۳۰ دقیقه می توان مقدار بسیار بالایی از چربی های موجود در بدن را از بین برد.این روش درمان برای تمام مردان و زنان که تمایل به کاهش ذخایر چربی در ناحیه شکم ،ران ،بازو ها ،سینه و هر ناحیه دیگر از اندام خود هستند  ،مناسب می باشد .

اولتراسونیک کویتیشن  یکی دیگر از روش های نوین به منظور کاهش چربی های موضعی ،شکستن  سلول های چربی انجام می شود . این روش از درمان برای بیمار به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان انجام می شود .

این روش کاملا بی خطر و بدون عوارض است و افراد  می توانند با خیالی آسوده از این روش  به منظور تناسب اندام های خود استفاده کنند . در طی این روش بدون ایجاد هیچ گونه برش و جای زخم ،حذف چربی برای بیمار انجام می شود و بیمار می تواند  بلافاصله بعد از جلسات درمانی اولتراسوند کویتیشن  کارهای روزانه خود را انجام دهد .

گاهی دیده  شده است که فرد  در کوتاه ترین زمان ممکن از نتایج این روش درمانی لذت برده است . در طی این روش  دستگاه قابلیت تولید ۴۰۰۰۰ هرتز فرکانس را با سرعت بالا دارد ،این امر سبب می شود تا سلول های چربی دچار لرزش شوند و سبب ایجاد حباب های هوا در داخل و خارج از سلول ها می شود . با انفنجار این حباب های هوا شکاف غشا سلول ایجاد می گردد و اسید های چرب را آزاد می کند .

در طی استفاده از اولتراسونیک کویتیشن تورم بسیار ناچیزی دیده می شود ،اما اگر این تورم شدید بود بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و  برای دیدن نتیجه کار کمی صبور تر باشید .

تعداد جلسات مورد نیاز

بسته به شرایط فرد  تعداد جلسات  می تواند متغیر باشد ، در هر جلسه تنها تعدای از سلول های چربی از بین میروند و به این دلیل که تکثیر این سلول ها عملا غیر ممکن می باشد  ،نتیجه درمان برای فرد ماندگار و همیشگی  خواهد بود .

موارد منع استفاده از دستگاه کویتیشن چیست؟

استفاده از این دستگاه تنها برای افرادی که در سلامت کامل جسمی و روحی قرار دارند توصیه می شود ،بهتر است افراد با شرایط زیر این روش را انتخاب نکنند .

در دوران بارداری و شیر دهی

در زمانی که فرد تحت درمان ناباروری قرار می گیرد

افرادی که دچار بیماری های پوستی همچون کهیر ،اگزما و… هستند

افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی

بیماران مبتلا به دیابت و یا بیماری کبدی و کلیوی

افراد مبتلا  به انوع تومور های  سرطانی

افرادی که در اندام خود از هر گونه فلز به منظور ایمپلنت و … استفاده کرده باشند .

افراد با فشار خون بالا

افرادی که دچار افسردگی های شدید  می باشند

افراد در رده سنی پایین تر از ۲۰ سال و بااتر از ۵۰ سال

افرادی که مجبور به مصرف دارو ها همچون آسپرین ،مسکن و دارو های ضد التهاب هستند .

بهتر است قبل از انتخاب  روش درمان با کلینیک زیبایی خوب در تهران مشورت کنید . در  کلینیک زیبایی قبل از پیشنهاد روش درمان ابتدا وضعیت فرد به طور کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد .

پاسخ

بیست + 2 =